Check our latest blog post

Account Development Representative s angličtinou

Jsme Yieldigo, skvěle rozjetý tech startup z Prahy na Jungmaňáku. Naše úspěchy, které sahají od pražského ČVUT až po Silicon Valley, k nám přivedly významné investory, dostali jsme ocenění “Cool Vendor” od společnosti Gartner a nedávno jsme byli zařazeni mezi TOP 21 startupy v CEE.

Aktuálně nás je 45, máme 14 národnostní a stále rosteme!
Pokud to s enterprise prodejem, technologiemi a získáváním největších zákazníků na trhu myslíš vážně, tohle je Tvoje příležitost naučit se jak na to a posunout svou kariéru dál!

Přečti si o nás víc na CzechCrunch nebo na Forbes.

Co Tě čeká

Jako Account Development Representative budeš hledat nové příležitosti a způsoby, jak oslovit naše potenciální zákazníky. Naším cílem je přivést je k jednacímu stolu. Budeš dělat account-based prospecting, používat HubSpot, sekvence a multichannel approach. Pro dosažení svých cílu a budování dlouhodobých a hodnotných vztahů budeš používat svůj vlastní a jedinečný styl. Zaměřujeme se na klienty, kteří jsou giganty ve svých odvětvích, takže to může trvat měsíce nebo i roky, ale naučíš se, jak dělat enterprise sales v té nejlepší kvalitě.

Budeš spolupracovat s Martinem, naším Business Development Directorem.

Martin rád objevuje potenciál v lidech a dále ho rozvíjí. Rád pracuje s lidmi, kteří jsou autentičtí, nebojí se zpochybňovat status quo, jsou pozitivně naladěni, váží si jeden druhého a chtějí slavit společné úspěchy.

Vždy jde příkladem a podporuje svůj tým – Matteo, Jovana, a Kathleen, který se nemůže dočkat, až Tě také přivítá na palubě.

Bude se Ti u nás dařit pokud

Máš alespoň 1 rok zkušeností s business developmentem, prodejem technologických řešení (SaaS je velkou výhodou!). Základní zkušenosti a návyky v oblasti prodeje jsou nezbytné, ale my se postaráme o to, aby jsi se průběžně učil/a a rozvíjel/a! Nesmíš se bát napsat e-mail, připojovat si leady na LinkedInu, vytvářet kampaně a vzít do ruky telefon. Mělo by Tě opravdu bavit komunikovat s lidmi (našimi potenciálními klienty), získávat si je, zjišťovat jejich potřeby a zvyšovat povědomí o Yieldigu, našem produktu a jeho value proposition.

Pokud máš profesionální vystupování, přátelský přístup, a vyznáváš “teamwork makes the dream work”, zapadneš do kultury Yieldiga. A rozhodně by ses neměl/a bát výzev a mít dostatek odvahy rychle selhat, abys uspěl/a.

A v neposlední řadě musíš mluvit plynně anglicky – ta je u nás hlavním jazykem. Jak jsem zmínila, 14 národností známená velká diverzita a také spousta je originálních pohledů na věc.

 

Your Leader

I am happy when together we manage to find an interesting potential in a person and develop it.

Martin Souček

Business Development Director

Location

Praha, Jungmannovo náměstí

Employement

Full-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

Čeština
Angličtina

Experience

Vhodné pro kandidáty s pár lety zkušeností (1-3 roky)

Benefity

💰 Jsi-li dobrý/á, dost dobře si vyděláš
🌎 Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 11 zemí světa)
💻 Mac/ PC
☎️ Mobilní tarif
🏡 Flexibilní pracovní doba a home office
🌴 Odpočineš si u nás – máme 5 týdnů dovolené
🥵 Sickdays když se cítíš pod psa
☀️ Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
📚 Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
📜 Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️ MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣 English lessons
🎳 Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
🏢 Příjemné prostory na Jungmannově náměstí
🍉 Denně čerstvé ovoce a občerstvení
🛬 Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí