Data Scientist

TL;DR – Hledáme zkušenou posilu do R&D týmu B2B platformy pro optimalizaci cen. Kanceláře na Jungmaňáku + homeoffice a flexibilita. Skilly: R, Python, základy ML, Git, SQL. Začátek spolupráce? Klidně zítra. Sedí ti to? Čti dál.

Já jsem Rudolf a v Yieldigu vedu vývojový tým, do kterého sháníme další posilu. Teď je nás se mnou 11 a vyvíjíme společně B2B platformu pro optimalizaci cen. Náš produkt pomáhá společnostem nastavovat správně ceny v Česku i v zahraničí, v kamenných obchodech i na eshopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i podpora našich investorů.

Přečti si o nás víc tady nebo tady.

Jak vypadá tým?

Naše úderná jednotka se skládá z BE, FE, R&D a QA. V R&D se pak všechno točí hlavně okolo Rka, matematiky a občas SQL, ale začínáme se orientovat i na Python. K vývoji přistupujeme agilně – čti pravidelné standupy, retrospektivy a 14-denní sprinty. Samozřejmě děláme vzájemná code reviews, píšeme testy a vyladěné CI/CD pipeliny se starají o vše, co jde automatizovat. 

V našich kancelářích v centru Prahy, s výhledem do Františkánské zahrady, se potkáváme rádi, ale pátky (a často i středy) si stejně tak rádi dopřejeme práci z obýváku. Stres si můžeme snižovat i taháním želez ve fitku (Multisportka ✅), ale raději vyrazíme společně na drink 🍻 (po práci) a nebo po sobě střílíme z nerfky (při práci). V létě spolu občas vyrazíme na vodu, na výlet na kolech, nebo k někomu na chatu grilovat.

Jak si představujeme Tebe?

Dokážeš o problémech přemýšlet a při jejich řešení si uvědomit, jaký dopad můžou mít i mimo rozsah zadání. Pojmy jako aplikovaná matematika, statistické modelování a machine learning tě neděsí, ale naopak lákají. Nebojíš se programovat a máš v tom za sebou alespoň 2 roky praxe. Momentálně máme většinu kódu v Rku, ale část chceme předělat do Pythonu, takže se dokážeš zorientovat ideálně v obojím.    

Nechybí ti samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce – na oplátku dostaneš prostor pro vlastní realizaci a my si jí budeme vážit. Máš chuť a ochotu pomoct a poradit juniornějším kolegům v týmu. S týmem si sedneš, pokud máš pořád chuť se učit nové věci a nebereš se tak úplně vážně. Bude tě bavit vývoj výpočetního enginu stojícího za komplexní webovou aplikací. Jo a protože nemalá část naší firmy nemluví česky, bylo by fajn, aby tě angličtina úplně neděsila.

Your Leader

Your Team

The fundamental aspects what I appreciate is the support, being able to rely on each other and to build trust. All these key aspects align together will make a good teamwork.

Rudolf Dobiáš

Head of Development

Location

Prague,
Czech Republic

Employement

Full-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

English

Experience

Suitable for applicants with medium level expertise (2-3 years)

Benefits

💰 Odpovídající ohodnocení
💻 Mac/ PC
☎️ Mobilní tarif
🏡 Flexibilní pracovní doba a home office
🌴 Odpočineš si u nás – máme 5 týdnů dovolené
🥵 Sickdays když se cítíš pod psa
☀️ Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
📚 Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
📜 Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️ MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣 English lessons
🎳 Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
🏢 Příjemné prostory poblíž Františkánské zahrady
🍉 Denně čerstvé ovoce a občerstvení
🛬 Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí