Senior Recruiter

Kdo jsme my?

Já jsem Pavel, první recruiter v Yieldigu a jsem na to hrdý. Náš plán na příští rok je zdvojnásobit stávajícího headcount (teď cca 40 lidí). Nehledám k sobě dvojku, ale parťačku/parťáka, se kterým společně posuneme nábor na next level 🙂

Budeme hodně v kontaktu s community manažerem, který nám bude pomáhat dodat do náboru onen potřebný community přístup. Míříme vysoko – chceme se stát globálním pricingovým leaderem, mít v týmu nejlepší lidi a takovou firemní kulturu, se kterou se lehce ztotožní.

A co že to tedy děláme? Pomáháme maloobchodníkům efektivně řídit své ceny napříč segmenty, v kamenných obchodech i na e-shopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i podpora našich investorů.

Přečti si o nás víc na CzechCrunch nebo na Forbes.

Co Tě čeká?

Rychle rosteme a stavíme top-notch recruitment tým.

Budeš se podílet na kompletním náborovém procesu, postaráš se o skvělou candidate experience uchazečů a povedeš ukázkový onboarding nováčků. Employer branding pro Tebe bude nedílnou součástí náboru, tím teď budeme trávit dost času. Budeš nabírat komerční i tech role (těch bude méně), od ambiciózních talentů těsně po škole až po ostřílené matadory.

Jsme tým 11ti národností, takže anglicky tu budeš mluvit denně. Potkávat se budeme v kancelářích v Praze na Jungmaňáku.  Získáš ojedinělé zkušenosti a zážitky při podílení se na růstu B2B tech startupu, který už teď na globálním trhu zanechává slušnou stopu .  

Jak si Tě představujeme?

Miluješ recruitment, lidi, navazování a rozvíjení vztahů a lidských příběhů.

V náboru už se chvíli pohybuješ a ideálně máš zkušenost ze startupového prostředí. Recruiterské funnely Ti nejsou cizí, ale na nábor se díváš kreativně, jsi tak trochu markeťačka/markeťák, protože o tom to je. Kandidáty vnímáš jako zákazníky a podle toho k nim přistupuješ. V rámci onboardingu neděláš babysitting, ale care.

Chceš být (nebo už jsi) součástí komunity stejně smýšlejících lidí, kteří Tě inspirují, jak tenhle náš craft dělat s co největším zaujetím. Chceš růst a svou práci děláš vždy férově. Umíš přijmout feedback a ráda/rád ho poskytuješ. Vždy a každému. Jsi multitasker, ale zároveň neděláš kompromisy pokud jde o kvalitu. Máš se ráda/rád – neplýtváš časem nad tím co nefunguje a rychle hledáš alternativy jak věci posunout. Empatie a asertivita jsou Tvoje přednosti.

Jsi expert v tom co děláš a proto Ti přijde přirozené pomáhat line manažerům a ostatním členům Yieldiga s co nejplynulejším procesem náboru. Věci tu nejsou vytesané do kamene, takže Tvou iniciativu se spoluvytvářením náborového mixu vítáme, očekáváme a rádi se s Tebou nad ní budeme pravidelně potkávat.

Jsi to Ty? Napiš. Už se na Tebe těšíme!

Let’s grow together!

Pavel Zahradníček

Recruitment Business Partner

Location

Prague,
Czech Republic

Employement

Full-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

English, Czech

Experience

Suitable for applicants with medium level expertise (2-3 years)

Benefits

💰 Jsi-li dobrý/dobrá, dost dobře si vyděláš
🌎 Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 12 zemí světa)
💻 Mac/ PC
☎️ Mobilní tarif
🏡 Flexibilní pracovní doba a home office
🌴 Odpočineš si u nás – máme 5 týdnů dovolené
🥵 Sickdays když se cítíš pod psa
☀️ Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
📚 Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
📜 Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️ MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣 English lessons
🎳 Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
🏢 Příjemné prostory poblíž Františkánské zahrady
🍉 Denně čerstvé ovoce a občerstvení
🛬 Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí