Technical Customer Support with Russian

TL;DR – Podpora B2B platformy na optimalizaci cen. Klienti z česka i zahraničí (AJ min B2 + RU). Kanceláře na Jungmaňáku + homeoffice a flexibilita. Stack: PostgreSQL, Git, DataDog, Azure, Postman.
Začátek spolupráce? Klidně od pondělí.
Sedí ti to? Čti dál.

Kdo jsme my?

Já jsem Tomáš a hledám někoho, s kým si na supportu budeme vzájemně krýt záda. Taky bych si rád v dohledné době vzal dovolenou – ta je teď po té poslední dost v ohrožení, protože ani mnou napsaných 60 článků na naši interní wikinu nezabránilo drobnému chaosu v době mojí nepřítomnosti 😬.

V Yieldigu mám v péči zákazníky, jak externí tak interní a hledám k sobě posilu. S celým dev teamem je nás 12 a vyvíjíme B2B platformu pro optimalizaci cen. Náš produkt pomáhá společnostem nastavovat správně ceny v Česku i v zahraničí, v kamenných obchodech i na eshopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i důvěra našich investorů.

Co Tě čeká?

Náš client support se točí hlavně okolo Freshdesku, ale občas je prostě rychlejší zvednout telefon a vyřešit to s klientem po drátě. Hledáme někoho, kdo už úspěšně zavřel pár ticketů a umí najít ten zatracený středník, který celou dobu shazuje import klientských dat. Naše vývojová četa (BE, FE, research & QA) jede agilně – čti pravidelné standupy, retrospektivy a 14denní sprinty a abychom jim mohli krýt záda co nejlíp, účastníme se těhle cvičení taky.

Jak si Tě představujeme?

Jsi pokud možno docela geek. Máš trošku Dr. House syndrom, cítíš, že prostě vždy je prostor pro zlepšení. Jsi vyloženě prozákaznický typ, klienti tě milují. Dostatečně asertivní, umíš prioritizovat, držíš deadliny. Pod rukama ti prošly už stovky ticketů a víš, že SLA není nová videohra od Blizzardu.

Máš alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici, uživatelskou znalost ticketovacího systému. My používáme FreshDesk, ale stačí i alternativy jako helpdesk/frontdesk/zendesk/youtrack atp. Sorry, ale fakt to není job pro úplné juniory. S týmem si sedneš, pokud máš pořád chuť se učit nové věci a nebereš se tak úplně vážně. Když něco nevíš, nebojíš se zeptat. Baví tě komunikace s klienty a dokážeš si poradit s problémem, který není popsaný v dokumentaci. Pokud budeš chtít, můžeš se podílet i na rozvoji helpdesku nebo automatizaci – jak procesů tak QA.

Umíš plynule rusky. Jo a protože část naší firmy nemluví česky, bez angličtiny se tu také neobejdeš.
Šplhneš si, když navíc nabídneš zkušenost s SQL, Python, Azure, QA testing (Cypress, atd.) nebo Postman (pro testování API requestů).

Your Leader

Can you read code and not be afraid to pick up a phone? Be my partner in crime! Are you 1 part sidekick, 1 part QA, 2 parts animal lover and also 3 part a gaming chief? Are you missing any parts? No? Join us!

Tomáš Bernášek

Head of Technical Support

Location

Prague,
Czech Republic

Employement

Full-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

Russian, English

Experience

Suitable for applicants with medium level expertise (2-3 years)

Benefits

💰 Jsi-li dobrý, dost dobře si vyděláš
🌎 Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 12 zemí světa)
💻 Mac/ PC
☎️ Mobilní tarif
🏡 Flexibilní pracovní doba a home office
🌴 Odpočineš si u nás – máme 5 týdnů dovolené
🥵 Sickdays když se cítíš pod psa
☀️ Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
📚 Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
📜 Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️♀️ MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣 English lessons
🎳 Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
🏢 Příjemné prostory poblíž Františkánské zahrady
🍉 Denně čerstvé ovoce a občerstvení
🛬 Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí