Testing & QA Specialist

TL:DR – Testování B2B platformy pro optimalizaci cen (manual, automat). Klienti z česka i zahraničí, takže AJ min B1 pro čtení dokumentace. Kanceláře na Jungmaňáku + homeoffice a flexibilita.
Stack: PostgreSQL, Git, Postman.
Začátek spolupráce? Klidně od pondělí.

#kreditybudoustačit

Kdo jsme my?

Naše aplikace je pro všechny klienty stejná, takže se nemusíš bát různých verzí a scénářů pro každého klienta zvlášť. Náš vývoj (BE, FE, research & QA) jede agilně – pravidelné standupy, retrospektivy a dema, vše ve 14 denních sprintech, takže se vždy dozvíš o posledních novinkách.

Přečti si o nás víc na CzechCrunch nebo na Forbes.

Náš tým

Já jsem Tomáš a v Yieldigu mám na starosti péči o klienty a kvalitu produktu. Začátkem roku jsme doplnili týmy na straně vývoje a síla je tak v nerovnováze. Proto společně s Aničkou (naše hlavní testerka) hledáme někoho, kdo nám pomůže síly vyrovnat a společně s námi bude bojovat on the testing (light) side. S celým dev teamem je nás 14 a vyvíjíme B2B platformu pro optimalizaci cen. Náš produkt pomáhá společnostem nastavovat správně ceny v Česku i v zahraničí, v kamenných obchodech i na eshopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i důvěra našich investorů.

Jak se představujeme tebe?

Pečlivost je tvé druhé jméno. Budeš poslední obrana před tím, než se funkcionalita dostane do produkce, takže se nebojíš klást otázky PROČ a JAK, dokud nedostaneš jasnou odpověď. S týmem si sedneš, pokud máš pořád chuť se učit nové věci a nebereš se tak úplně vážně. Umíš si poradit s problémem, který není popsaný v test casu a nevadí ti prodiskutovat issue s vývojem i businessem. A jestli víš co a jak s Postmanen, máš u nás malé plus.

Co za to?

💻  Mac nebo PC
☎️  Mobilní tarif
🏡  Flexibilita a home office
🌴  5 týdnů dovolené
🥵  Sickdays když se cítíš pod psa
📜  Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️  MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣  Lekce angličtiny
🎳  Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, beer tastings,…)
🏢  Kancly na Jungmannově náměstí

Your Leader

Catch ’em all!
Are you 1 part sidekick, 1 part QA, 2 parts animal lover and also 3 part a gaming chief?
Are you missing any part?
No? Join us!

Tomáš Bernášek

Technical Customer Support Lead

Location

Praha,
ČR

Employement

Part-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

Čeština
Angličtina

Experience

Vhodné pro juniorní kandidáty