UI/UX Designer

TL:DR – Hledáme UI/UX Designerku/-ra do naší B2B platformy na optimalizaci cen. Kanceláře na Jungmaňáku + homeoffice a flexibilita. Začátek spolupráce? Klidně zítra. Sedí ti to? Čti dál.

Ahoj, jsme Radim a Alex a v Yieldigu pracujeme s vývojovým týmem, do kterého hledáme novou posilu na design. V týmu je nás dohromady 15 a vyvíjíme společně B2B platformu pro optimalizaci cen. Náš produkt pomáhá společnostem nastavovat správně ceny v Česku i v zahraničí, v kamenných obchodech i na eshopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i podpora našich investorů.

Přečti si o nás víc na CzechCrunch nebo na Forbes.

Kdo jsme my?

Naše úderná jednotka se skládá z Produktu, Backendu, Frontendu, R&D a QA. Design UI/UX jsme si zatím řešili sami, ale už bychom rádi našli někoho, kdo si to vezme pořádně pod křídla. Co se designu týče, vzhledem k povaze naší B2B aplikace a velkému množství dat, které zobrazuje, jsme spíše minimalisté. K vývoji přistupujeme agilně – čti pravidelné standupy, retrospektivy, 14 denní sprinty a realistické plánování.

V našich kancelářích v centru Prahy, s výhledem do Františkánské zahrady, se potkáváme rádi, ale pátky (a často i středy) si stejně tak rádi dopřejeme práci z obýváku. Stres si můžeme snižovat i taháním želez ve fitku nebo na beach volejbalu (Multisportka ✅), ale raději vyrazíme společně na drink 🍻(po práci) a nebo po sobě střílíme z nerfky (při práci). V létě spolu občas vyrazíme na vodu, na výlet na kolech 🚴, nebo k někomu na chatu grilovat.

Jak si představujeme Tebe?

S produkťáky a vývojáři budeš pracovat na rozvoji naší B2B platformy tak, aby dobře vypadala a dobře se ovládala nám i našim zákazníkům. Jsi primárně designer/ka, ale nad UX přemýšlíš komplexně. Zaměřuješ se na detail a neunikne ti ani pixel. Jsi kreativní a proaktivní, rád/a přicházíš s novými nápady a návrhy ke zlepšení. Rozumíš frontendovým technologiím natolik, abys pro náš FE tým uměl/a připravit funkční design. Při návrhu totiž nejraději pracujeme s funkčními prototypy. Na podobné pozici máš zkušenosti už alespoň 3 roky. No a pokud máš zkušenosti i s kódováním (FE), bude to pro tebe velká výhoda. Budeš se starat se o knihovnu UI komponent použitelných ve všech našich aplikacích.

Nechybí ti samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce. Určitě hledáme člověka, který má už v oboru něco najeto, tahle pozice není pro nováčky.  Naoplátku ti dáme prostor pro kreativitu a rádi se od tebe naučíme i nějaké nové fígle. Budeš-li chtít, určitě se naučíš nové fígle i ty od nás.

S týmem si budeš rozumět, když jsi komunikativní, máš smysl pro humor a nebereš se tak úplně vážně. Jo a protože polovina naší firmy nemluví česky, tak se s nimi budeš muset dobře domluvit anglicky.

Your Leader

Your Team

The fundamental aspects what I appreciate is the support, being able to rely on each other and to build trust. All these key aspects align together will make a good teamwork.

Rudolf Dobiáš

Head of Development

Location

Prague,
Czech Republic

Employement

Full-time

Form of cooperation

Job contract

Languages

English

Experience

Suitable for applicants with medium level expertise (3+ years)

Co za to?

🌎  Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 12 zemí světa)
💻  Mac/ PC
☎️  Mobilní tarif
🏡  Flexibilní pracovní doba a home office
🌴  Odpočineš si u nás – máme 5 týdnů dovolené
🥵  Sickdays když se cítíš pod psa
☀️  Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
📚  Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
📜  Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
🏋️  MultiSport karta pro očistu duše i těla
🗣  English lessons
🎳  Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
🏢  Příjemné prostory na Jungmannově náměstí
🍉  Denně čerstvé ovoce a občerstvení
🛬  Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí